Inschrijving Rally van de Grensstreek geopend
Rally van de Grensstreek op 5 & 6 april 2025
Schrijf hier in!
In de Rally van de Grensstreek rijdt u altijd deels in Nederland en deels in België. Ook dit jaar is dat weer het geval, maar toch anders dan u van ons gewend bent.
Route gemaakt door Fred Hak
De route wordt gemaakt door een oude bekende! Fred, een ervaring routechef, maakte al eerder de route voor de Rally van de Grensstreek en is voor dit jaar bereid gevonden om dit wederom op zich te nemen!
Wij hebben slechts plaats voor 60 equipes en u kunt deelnemen in drie klassen: Expert, Sport en Tour. Alle klassen kennen uiteraard de nodige uitdagingen, allen echter op hun eigen niveau.
Ultieme oefenkans voor de aanstaande Tulpenrallye!
De Rally van de Grensstreek biedt dit jaar een ultieme kans om nog een laatste keer te oefenen voor de aanstaande Tulpenrallye.
Speciaal hiervoor zullen wij een deel van de routeopdrachten maken zoals u die ook in de Tulpenrallye kunt verwachten, inclusief het gebruik van de 1:100.000 kaarten.
Zo kunt u zich als equipe maximaal voorbereiden op de Tulpenrallye die slechts twee weken later van start gaat.
Start- en Finishlocatie
De start op zaterdag vindt plaats centraal in Noord-brabant: Landgoed De Rosep in Oisterwijk. Dit jaar voert de route ons over de avontuurlijke wegen van de Belgische Kempen richting Brussel.
Op de tweede dag zetten we weer koers naar het noorden en finishen we weer op op Landgoed de Rosep waar we een dag eerder vertrokken.
In totaal rijdt u ca 550 km over de prachtige rallyweggetjes van Nederland en Belgë. Traditioneel is de route uitgezet op 1:100.000 kaarten waarbij de Belgische kaarten zijn vergroot naar 1:50.000 voor een betere leesbaarheid.
DHRC
De Rally van de Grensstreek telt in 2025 weer mee voor het Nederlands Kampioenschap Historische Rally’s.