
KLIP I: "Een Tulpje"
Inschrijving geslotenAlle informatie
Datum
12 maart 2016Startlocatie
’t Wapen van HaarzuylenBrink 2
3455 SE HAARZUILENS
Telefoon: 030 677 1998
E-mail: info@wapenvanhaarzuylen.nl
website: http://www.wapenvanhaarzuylen.nl
Finishlocatie
Dezelfde als de startlocatie.Organisatie
Dutch Historic Rally ClubGebied
Haarzuilens, Harmelen, Linschoten, Nieuwerbrug, Zegveld, Mijdrecht, KockengenReglement
DownloadUitslag
DownloadPrijzen per equipe
Prijs voor leden | € 50.00 |
Prijs voor niet leden | € 70.00 |
Deelnemers
Bekijk 77 equipesAndere/eerdere edities
DHRC-evenementen 2025/2026
Kaartleescursus voor beginners i.s.m. KNAC (15 februari 2025)Kaartleescursus voor gevorderden (15 maart 2025)Kaartleescursus voor beginners i.s.m. KNAC (15 maart 2025)KLIP I DHRC (22 maart 2025)- KLIP II DHRC (7 juni 2025)
- Midzomeravondrit (17 juli 2025)
- Kaartleescursus voor beginners i.s.m. KNAC (30 augustus 2025)
- KLIP III DHRC (27 september 2025)
- KLIP IV DHRC (25 oktober 2025)
- Rallyhappening DHRC (6 december 2025)
KLIP I: "Een Tulpje"
Ons eerste evenement van het jaar is een oefening voor de Tulpenrallye en dus ook volgens het systeem van de Tulpenrallye.
Start en finish zijn in het romantische dorpje Haarzuilens met de rood-witte luiken aan alle huizen, bij restaurant ’t Wapen van Haarzuylen, aan het centrale dorpsplein (de Brink), vlakbij het kasteel. Haarzuilens is zowel vanaf de A2 als de A12 goed te bereiken.
Uitzetters van dit tulpje zijn de kampioenen NK 2015 in de Sportklasse Jürgen Donders en Jacqueline Zuiderwijk. Zij hebben een ronde in de provincies Utrecht en Zuid-Holland uitgezet: Haarzuilens, Harmelen, Linschoten, Nieuwerbrug, Zegveld, Mijdrecht, Kockengen en weer terug naar Haarzuilens. En nog wat plaatsjes, maar we geven niet alles vooraf prijs.
Het bijzonder reglement van KLIP I kunt u hiernaast downloaden. De instructies daarin voor het kaartlezen zijn vrijwel één op één een kopie van het reglement van de Tulpenrallye. Naast het bijzonder reglement is ook het “Algemeen reglement DHRC-evenementen” van toepassing, dat u hier kunt downloaden.